Ексагент ЦРУ, що балотується до Конгресу, заявила про українсько-єврейське походження


Відома ексагент ЦРУ Валері Плейм у своєму передвиборчому ролику на виборах до Конгресу США від штату Нью-Мексико розповіла, що вона має українсько-єврейське походження
Про це повідомляє Голос Америки.

"Я похожу з україно-єврейського покоління. Мій тато був у військово-повітряні силах, мій брат ледь не загинув у В’єтнамі. Моя служба перервалася, коли мене зрадив власний уряд", — розповідає Плейм у відео під назвою "Під прикриттям". Об этом сообщает khrystynivka.in.ua со ссылкой на СМИ.

У ході відео, на якому вона викладає власну версією своєї біографії, з’являється Льюїс "Скутер" Ліббі, старший помічник віцепрезидента Діка Чейні, через "відвертість" якого її прикриття було підірвано.

Плейм сказала, що переїхала до Нью-Мексико наступного дня після того, як Ліббі засудили за брехню перед судом присяжних у розслідуванні щодо розкриття її імені, додавши, що президент США Дональд Трамп помилував його минулого року.

Численні оглядачі, як видається, із захватом сприйняли відео Плейм.

Однак фактчекери Washington Post поставили під сумнів передвиборчі закиди Плейм щодо вини Ліббі.

Окремі оглядачі також дорікнули Плейм, що про українсько-єврейське коріння вона заявила у відповідь на звинувачення в антисемітизмі, які раніше лунали щодо неї.

"Нагадую: Будь-яка серйозна стаття про виборчу кампанію Валері Плейм має згадувати, що вона неодноразово твітила статті з антисемітського сайту, включно із статтями, які звинувачували євреїв у нападі на США 11-го вересня 2001-го року та статтю під назвою "Американські євреї — рушійна сила воєн США", - пише редактор видання Tablet Яір Розенгберг.

Сама Плейм у понеділок у коментарі CNN заявила, що вже багато разів щиро вибачилась за ретвіти таких статей, а їх вміст не відображає її особистість.

Valerie Plame Blames Social Media For Why She Shared Anti-Semitic Articles

"Sometimes all sorts of things come across, as you know, in social media that you don’t read all the way through.”https://t.co/iJ9bWtM48E pic.twitter.com/oWDWqvnfh8

— Free Beacon (@FreeBeacon) 10 сентября 2019 г.

"Знаєте, у соцмережах, не все уважно читаєш", — сказала вона CNN.

Кар’єра демократки, яка сьогодні претендує на крісло у Сенаті дійсно закінчилася раптово і скандально на початку 2000-х.

Працюючи як агент ЦРУ під прикриттям, Плейм рекомендувала адміністрації Джорджа Буша-молодшого відправити свого тодішнього чоловіка, колишнього дипломата Джозефа Вілсона, до Нігеру, щоб перевірити звинувачення стосовно того, чи дійсно іракський диктатор Саддам Хусейн намагався придбати уран для виробництва зброї масового знищення. Пізніше, у 2003-му році, Плейм-Вілсон опублікувала статтю у The New York Times, у якій поставила під сумнів аргументацію адміністрації щодо введення військ США в Ірак.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/11/eks_agent_cru_scho_balotuyetsya_do_kongresu_zayavyla_pro_ukrayinsko_yevreyske_pokhodzhennya”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя