Контракти на понад пів мільярда доларів: Україна і Білорусь підписали важливі торговельні угоди

Олександр Лукашенко і Володимир Зеленський

За підсумками засідання Українсько-Білоруської консультативної ради ділового співробітництва підприємства двох країн підписали контракти на більш ніж пів мільярда доларів. Об этом сообщает on-planet.in.ua со ссылкой на СМИ.

Цього року український уряд планує вийти на 8 мільярдів доларів товарообороту з Білоруссю.

Важливо: Зеленський провів зустріч з Лукашенком: головне

Білорусь – дуже важливий торговельний партнер України. За обсягами взаємної торгівлі в першому півріччі цього року вона посідає п’яте місце серед усіх країн світу (після Китаю, Росії, Німеччини та Польщі),
– заявив Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України під час Форуму регіонів.

Актуально: Як економічний союз Росії та Білорусі вплине на Україну

Відзначимо, що сьогодні президент України Володимир Зеленський зустрівся з лідером Республіки Білорусь Олександром Лукашенком. Зустріч політиків відбулася в рамках другого Форуму регіонів України та Білорусі у Житомирі. Вони обговорили питання двосторонніх відносин у сфері безпеки та економічного співробітництва.

Окрім цього, сьогодні відбудеться офіційна церемонія підписання двосторонніх документів між державами. А у самому кінці президенти оглянуть виставку великогабаритної сільськогосподарської техніки.

Що відомо про форум регіонів?Перший форум регіонів України та Білорусі відбувся у жовтні 2018 року у білоруському Гомелі. Тоді його головними дійовими особами стали лідери двох держав Петро Порошенко та Олександр Лукашенко. Крім глав держав, участь у форумі взяли понад тисячу представників бізнесу та органів влади сусідніх країн. Перші мали можливість представити колегам на форумі власну продукцію. Другий форму регіонів України та Білорусі триває протягом 3-4 жовтня 2019 року в українському Житомирі.

Дивіться відео: про що говорили Зеленський і Лукашенко


Джерело статті: “http://24tv.ua/kontrakti_na_ponad_pivmilyarda_dolariv_ukrayina_i_bilorus_pidpisali_vazhlivi_torgovelni_ugodi_n1214717”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя