Міністр оборони Загороднюк заявив, що жителі Золотого підтримують розведення військ


Андрій Загороднюк підтвердив готовність структур забезпечувати потреби мешканців Золотого
Про це він заявив під час робочої поїздки до зони ООС, повідомляє пресслужба міністерства.
"Ми спілкувалися з великою кількістю людей, у тому числі запитали про їх ставлення до процесу розведення військ, до тих подій, що відбуваються. Можу з упевненістю сказати — місцеве населення в цілому підтримує концепцію розведення сил і ті плани, які у нас є,"-зазначив міністр.
Під час спілкування з місцевими житялями, зокрема, йшлося про відновлення місцевої інфраструктури, ремонт доріг, медичне та інше забезпечення мешканців Золотого.
Андрій Загороднюк підтвердив готовність відповідних структур і надалі активно реалізовувати гуманітарні проєкти з метою покращення рівня життя містян.
За результатами поїздки, планується утворити координаційний центр, який підпорядковуватиметься місцевій ВЦА і координуватиме дії представників силових відомства. Завдання центру визначено як оперативне розв’язання усіх проблем жителів та безпекові питання.
  • Розведення сил в Золотому та Петровському відкладається, — Пристайко

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/ministr_oborony_zagorodnyuk_zayavyv_scho_zhyteli_zolotogo_pidtrymuyut_rozvedennya_viysk” Об этом сообщает news-ua.name со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя