Медичні заклади Івано-Франківська та Калуша отримають сучасне діагностичне обладнання з Японії | Версії | новини та розслідування

Результат пошуку зображень за запитом "медичне обладнання" Об этом сообщает transkarpatia.in.ua со ссылкой на СМИ.


Сучасне діагностичне обладнання передадуть до відділень екстреної медичної допомоги лікарень Івано-Франківська, Житомира, Черкас, Сміли, Рівного, Запоріжжя. Скоро ці заклади приєднаються до мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (БЛІЛ), які працюють в цілодобовому режимі.


Нове обладнання дозволить лікарям оперативно проводити необхідні діагностичні дослідження і надавати якісну допомогу. Обираючи медичні заклади, Міністерство надавало перевагу тим лікарням, працівники яких пройшли практичні курси по роботі з пацієнтами у невідкладних станах та готові працювати на новому обладнанні.


Наприкінці грудня 2019 року очікується поставка комп’ютерного томографа до Івано-Франківської міської клінічної лікарні.


Загальна сума гранту становить понад 112 млн₴ Завдяки ефективному використанню коштів в рамках гранту вдалося заощадити близько 450 тис. доларів США. Це дозволить придбати додаткові пацієнтські монітори та портативні УЗД-апарати для лікарень Вінниці, Дніпра, Калуша, Балти, Кам’янця-Подільського та Львова.


Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/medichni-zakladi-ivano-frankivska-ta-kalusha-otrimayut-suchasne-diagnostichne-obladnannya-z-yaponiyi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя